• Bavos VR30+1 VE vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jacobs, AngelaTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTSSE VR30+1 - Bavos VR30+1Sportpark de Heikampen
    25 apr. AFGELASTBavos VR30+1 - Mierlo Hout VR30+1Sportpark Geneneind
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 apr.Bavos VR30+1 - VCO VR30+1
  • Poulestanden Bavos VR30+1 (202 Vrouwen 30+ Zaterdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venhorst VR30+144001421212
    2SSE VR30+1540133132012
    3Mierlo Hout VR30+15302151149
    4Bavos VR30+153021620-49
    5SV Someren VR30+14112713-64
    6Erp VR30+16105816-83
    7ZSV VR30+15014119-181

    Poulestanden Bavos VR30+1 (203 Vrouwen 30+ Zaterdag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venhorst VR30+111009363
    2VCO VR30+111001013
    3Avanti'31 VR30+100000000
    4Mierlo Hout VR30+100000000
    5VOW VR30+100000000
    6SSE VR30+1100101-10
    7Bavos VR30+1100139-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berkmortel, Wesley van denTeamspeler
    Bouw-Verberkt, RoosTeamspeler
    Brouwers-Meulendijks, MarionTeamspeler
    Dijk-van der Horst, Penny vanTeamspeler
    Jacobs, AngelaTeamspeler
    Joosten, ElleTeamspeler
    Mathijssen - van der Horst, SallyTeamspeler
    Rovers, LeonieTeamspeler
    Schaap, MarlijnTeamspeler
    Van de ven, MariekeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Bavos VR30+1

    203 Vrouwen 30+ Zaterdag 7x7 (voorjaar)

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd