• Bavos VR30+1 VE vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jacobs, AngelaTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 17:00Bavos VR30+1 - SV Someren VR30+1Sportpark Geneneind
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Bavos VR30+1 (202 Vrouwen 30+ Zaterdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venhorst VR30+144001421212
    2SSE VR30+1540133132012
    3Mierlo Hout VR30+15302151149
    4Bavos VR30+153021620-49
    5SV Someren VR30+14112713-64
    6Erp VR30+16105816-83
    7ZSV VR30+15014119-181
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berkmortel, Wesley van denTeamspeler
    Bouw-Verberkt, RoosTeamspeler
    Brouwers-Meulendijks, MarionTeamspeler
    Dijk-van der Horst, Penny vanTeamspeler
    Jacobs, AngelaTeamspeler
    Joosten, ElleTeamspeler
    Mathijssen - van der Horst, SallyTeamspeler
    Rovers, LeonieTeamspeler
    Schaap, MarlijnTeamspeler
    Van de ven, MariekeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bavos VR30+1

    VS

    SV Someren VR30+1

    14 december 201917:00 uur
    Sportpark Geneneind Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Bavos VR30+1

    202 Vrouwen 30+ Zaterdag 7x7 (najaar)

    3,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd