• Bavos VR30+1 VE vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jacobs, AngelaTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 17:00Venhorst VR30+1 - Bavos VR30+1Sportpark De Voskuilen
    9 nov. 17:00Bavos VR30+1 - Erp VR30+1Sportpark Geneneind
    16 nov. 17:00Bavos VR30+1 - SV Someren VR30+1Sportpark Geneneind
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Bavos VR30+1 - SSE VR30+15 - 11
  • Poulestanden Bavos VR30+1 (202 Vrouwen 30+ Zaterdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venhorst VR30+122004136
    2Mierlo Hout VR30+132018626
    3SV Someren VR30+121106244
    4SSE VR30+12101141043
    5Bavos VR30+12101811-33
    6ZSV VR30+1201114-31
    7Erp VR30+13003310-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berkmortel, Wesley van denTeamspeler
    Bouw-Verberkt, RoosTeamspeler
    Brouwers-Meulendijks, MarionTeamspeler
    Dijk-van der Horst, Penny vanTeamspeler
    Jacobs, AngelaTeamspeler
    Joosten, ElleTeamspeler
    Mathijssen - van der Horst, SallyTeamspeler
    Rovers, LeonieTeamspeler
    Schaap, MarlijnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Venhorst VR30+1

    VS

    Bavos VR30+1

    26 oktober 201917:00 uur
    Sportpark De Voskuilen veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Bavos VR30+1

    202 Vrouwen 30+ Zaterdag 7x7 (najaar)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd