• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 30-okt. 10:00MO13-1 - Mierlo Hout MO13-2Sportpark Geneneind
    za 30-okt. 13:00Mifano JO17-2 - JO17-1Sportpark De Ark
    za 30-okt. 13:15Sparta'25 JO15-2 - JO15-1Sportpark 't Heereind
    za 30-okt. 14:30JO19-1 - Braakhuizen JO19-1Sportpark Geneneind
    za 30-okt. 17:00SJVV veteranen - Bavos veteranenSportpark De Dreef
    zo 31-okt. 10:00Bavos Dames 1 - ELI VR1Sportpark Geneneind
    zo 31-okt. 10:00Merefeldia 3 - Bavos 3Sportpark Merefeldia
    zo 31-okt. 11:00VV Baarlo 2 - Bavos 2Sportpark De Meeren
    zo 31-okt. 11:30Bavos 5 - Fiducia 2Sportpark Geneneind
    zo 31-okt. 12:00Bavos Dames 2 - Bruheze VR1Sportpark Geneneind
    zo 31-okt. 12:00Bavos 4 - NWC 7Sportpark Geneneind
    zo 31-okt. 14:30SSE 1 - Bavos 1 Sportpark de Heikampen
    vr 05-nov. 19:3035+1 - Olympia'18 35+2Sportpark Zuideinderpark
    vr 05-nov. 19:50Koningslust 35+1 - 35+2Sportpark De Lust
    vr 05-nov. 20:1035+2 - Wittenhorst 35+2Sportpark De Lust
    vr 05-nov. 20:10Mierlo Hout 35+1 - 35+1Sportpark Zuideinderpark
    vr 05-nov. 20:3035+1 - FC Uden 35+1Sportpark Zuideinderpark
    vr 05-nov. 20:5035+2 - Sparta'18 35+1Sportpark De Lust
    vr 05-nov. 20:50Schijndel/DE WIT 35+1 - 35+1Sportpark Zuideinderpark
    za 06-nov. 09:00JO9-1 - Wittenhorst JO9-2JMSportpark Geneneind
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    zo 24-okt.HVV Helmond 1 - Bavos 1 2 - 0
    zo 24-okt.Rood Wit'62 5 - Bavos 41 - 4
    zo 24-okt.Bavos 5 - Deurne 92 - 2
    zo 24-okt.Volkel VR1 - Bavos Dames 10 - 0
    za 23-okt.SV De Braak JO17-2 - JO17-13 - 6
    za 23-okt.Braakhuizen JO13-1 - JO13-10 - 1
    za 23-okt.JO13-2 - SV Venray JO13-20 - 11
    do 21-okt.SV DWSH'18 VR1 - Bavos Dames 22 - 2
    wo 20-okt.Mifano JO19-1 - JO19-11 - 0
    zo 17-okt.Bavos 1 - ASV'33 11 - 1
    zo 17-okt.SJVV 3 - Bavos 51 - 1
    zo 17-okt.Bavos 3 - Neerkandia 22 - 1
    zo 17-okt.FCV-Venlo 2 - Bavos 21 - 0
    zo 17-okt.Sparta'25 VR1 - Bavos Dames 13 - 2
    zo 17-okt.Sparta'25 6 - Bavos 42 - 2
    za 16-okt.EMK JO19-1 - JO19-11 - 1
    za 16-okt.Stiphout Vooruit JO15-2JM - JO15-10 - 6
    za 16-okt.ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-1 - JO13-25 - 0
    za 16-okt.JO11-1 - S.V. Brandevoort JO11-25 - 3
    za 16-okt.Mariahout JO11-1JM - JO11-22 - 8
    za 16-okt.JO13-1 - SV Valkenswaard JO13-23 - 2
    za 16-okt.MO13-1 - Bruheze MO13-12 - 10
    vr 15-okt.FC Uden 35+1 - 35+11 - 2
    vr 15-okt.Koningslust 35+1 - 35+23 - 0
    vr 15-okt.35+2 - Wittenhorst 35+20 - 3
    vr 15-okt.35+1 - Schijndel/DE WIT 35+11 - 1
    vr 15-okt.Sparta'18 35+1 - 35+23 - 0
    vr 15-okt.Olympia'18 35+2 - 35+10 - 0
    vr 15-okt.35+1 - Mierlo Hout 35+11 - 1
    do 14-okt.JO15-1 - Deurne JO15-316 - 1