Home
Club Info
Club Info
Nieuws en foto's
Fotoalbums
Nieuws
Organisatie
Bestuur
Jeugbestuur
Commissies
Sportpark
Plattegrond
Route
Ledenadministratie
Privacy
Contributie en lidmaatschap
Aanmelden
Afmelden
Roland de Kroonfonds
Langdurige blessure
Voetbal.nl
Veiligheid
Vertrouwenscontactpersoon
VOG
Aannamebeleid vrijwilligers
Huishoudelijk reglement
Gedragsregels
Eregalerij
Kledinglijn Bavos
Teams
Senioren
Bavos 1
Bavos 2
Bavos 3
Bavos 4
Bavos 35+1
Veteranen
Dames/Meisjes
Dames 1
Dames 2
Dames 30+
MO15-1
MO13-1
Jeugd
Jeugdplannen
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO14-1
JO13-1
JO12-1
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
Minioren
Trainingsschema
Programma
Agenda
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Sponsoren
Club van 100
Aanmelden
Contact
Home
Club Info
+
Club Info
Nieuws en foto's
+
Fotoalbums
Nieuws
Organisatie
+
Bestuur
Jeugbestuur
Commissies
Sportpark
+
Plattegrond
Route
Ledenadministratie
+
Privacy
Contributie en lidmaatschap
Aanmelden
Afmelden
Roland de Kroonfonds
Langdurige blessure
Voetbal.nl
Veiligheid
+
Vertrouwenscontactpersoon
VOG
Aannamebeleid vrijwilligers
Huishoudelijk reglement
Gedragsregels
Eregalerij
Kledinglijn Bavos
Teams
+
Senioren
+
Bavos 1
Bavos 2
Bavos 3
Bavos 4
Bavos 35+1
Veteranen
Dames/Meisjes
+
Dames 1
Dames 2
Dames 30+
MO15-1
MO13-1
Jeugd
+
Jeugdplannen
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO14-1
JO13-1
JO12-1
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
Minioren
Trainingsschema
Programma
Agenda
Sponsoring
+
Sponsormogelijkheden
Sponsoren
Club van 100
Aanmelden
Contact
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
za 23-mrt. 08:30
JO10-1 - Deurne JO9-3
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 08:30
JO8-1 - ZSV JO8-1
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 08:30
Gemert JO10-7 - JO10-2
Sportpark Molenbroek
za 23-mrt. 09:00
JO9-1 - Deurne JO9-2
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 09:30
Minioren - Minioren
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 09:30
Minioren - Minioren
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 10:00
Bavos JO10-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 10:00
JO11-1 - Geldrop JO11-4JM
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 10:00
ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO8-1JM - JO8-2
Sportpark de Raay
za 23-mrt. 11:30
Handel JO12-1JM - JO12-1
Sportpark D'n Eikenwal
za 23-mrt. 12:00
MO13-1 - RPC MO13-1 (9-tal)
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 12:00
JO13-1 - Gassel JO13-1JM
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 12:45
Milheezer Boys JO14-1 - Bavos JO14-1
Sportpark 't Rooi
za 23-mrt. 13:00
NWC JO15-2 - JO15-1
Sportpark 't Root
za 23-mrt. 14:00
Bavos MO15-1 (9-tal) - EMK MO15-1
Sportpark Geneneind
za 23-mrt. 14:30
ELI JO19-1 - JO19-1
Sportpark 't Luytelaar
za 23-mrt. 14:45
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 - JO17-1
Sportpark Prins W. Alexander
za 23-mrt. 16:30
RKVV Keldonk veteranen - Veteranen
Sportpark De Koulberg
zo 24-mrt. 10:00
Bavos Dames 1 - SVO MDOC VR1
Sportpark Geneneind
zo 24-mrt. 10:00
Sparta'25 4 - Bavos 3
Sportpark 't Heereind
Uitslagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Details
zo 17-mrt.
Milheezer Boys 1 - Bavos 1
3 - 0
zo 17-mrt.
Bavos 4 - Mierlo Hout 6
1 - 3
zo 17-mrt.
Bavos Dames 2 - ST Eindse Boys/Merefeldia VR2
1 - 2
zo 17-mrt.
DSV VR1 - Bavos Dames 1
1 - 1
zo 17-mrt.
Merefeldia 2 - Bavos 2
4 - 1
zo 17-mrt.
Bavos 3 - Lierop 2
2 - 0
za 16-mrt.
JO15-1 - Mierlo Hout JO15-1
3 - 0
za 16-mrt.
JO17-1 - JVC Cuijk JO17-1
1 - 0
za 16-mrt.
ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 - Bavos MO15-1 (9-tal)
1 - 3
za 16-mrt.
Mifano JO11-3 - JO11-1
2 - 9
za 16-mrt.
ST SV United/BVV'27/EWC'46/RESIA JO13-1 - JO13-1
7 - 1
za 16-mrt.
Bavos JO14-1 - SV De Braak JO14-2
5 - 2
za 16-mrt.
JO12-1 - Mierlo Hout JO12-2
0 - 2
vr 15-mrt.
Bavos VR30+1 - Volharding VR30+1
2 - 0
vr 15-mrt.
Milheezer Boys VR30+1 - Bavos VR30+1
1 - 1
vr 15-mrt.
Bavos VR30+1 - SV Venray VR30+1
1 - 0
vr 15-mrt.
35+1 - Mariahout 35+2
1 - 0
vr 15-mrt.
DSV VR30+1 - Bavos VR30+1
0 - 2
vr 15-mrt.
Mierlo Hout 35+1 - 35+1
0 - 0
vr 15-mrt.
35+1 - Stiphout Vooruit 35+1
0 - 3
zo 10-mrt.
Bavos 1 - SV De Braak 1
2 - 1
zo 10-mrt.
Bavos 2 - ZSV 3
0 - 1
zo 10-mrt.
ASV'33 3 - Bavos 3
0 - 2
zo 10-mrt.
ZSV 6 - Bavos 4
3 - 3
zo 10-mrt.
Olympia'18 VR2 - Bavos Dames 1
0 - 6
zo 10-mrt.
ZSV VR3 - Bavos Dames 2
0 - 4
za 09-mrt.
JO19-1 - SV Unitas'59 JO19-2
2 - 1
za 09-mrt.
Bavos MO15-1 (9-tal) - RKMSV MO15-1
4 - 2
za 09-mrt.
JO13-1 - ST VIOS'38/Toxandria JO13-1JM
2 - 1
za 09-mrt.
JO15-1 - RKSV Nuenen JO15-2
6 - 2