• Jeugdbestuur

    FunctieNaamContact
    VoorzitterJohnPaul Kantersjeugdcommissie@bavos.nl
    SecretarisElle Fabriejeugdsecretaris@bavos.nl
    WedstrijdsecretariaatMarloes Staassenwedstrijdsecretarisjeugd@bavos.nl
    Coördinator bovenbouwNiels van den Broekbovenbouw@bavos.nl
    Coördinator middenbouwKoen Curfsmiddenbouw@bavos.nl
    Coördinator onderbouwDirk v.d. Biggelaaronderbouw@bavos.nl
    Coördinator meisjesvoetbalChantal van Happendames@bavos.nl
    Verantwoordelijke jeugdraadLaurens Bouwmansjeugdraad@bavos.nl
    LidHans van Lieropjeugdbestuurslid@bavos.nl
  • Bouwverdeling

    BouwTeams
    BovenbouwJO15 t/m JO19
    MiddenbouwJO11 t/m JO14
    OnderbouwJO7 t/m JO10 en minioren